Koncert k 30. narozeninám Muzikál Expresu

Pořad Muzikál Express slaví letos 30. výročí svého vzniku a vysílání. A slavit se má pořádně – z tohoto důvodu proběhne v úterý 20. října v Hudebním divadle Karlín slavnostní koncert Muzikál expres 30 let, na kterém zazpívají mnozí známí muzikáloví interpreti.

Těšit se můžete na skvělé muzikálové zpěvačky Dashu, Michaelu Gemrotovou, Michaelu Noskovou, Martinu Šnytovou či Soňu Jungovou, z mužů to pak budou Václav Noid Bárta, Roman Tomeš, Pavel Režný nebo Jakub Hübner. Tedy zpěváci divadel z mnoha koutů naší země.

Večerem budou provázet Lukáš Adam a Iva Pazderková, tedy další dvě známé muzikálové tváře. Všechny bude doprovázet rozšířený Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vladimíra Valoviče. Večer bude samozřejmě zaznamenán a později odvysílán i na Dvojce. V průběhu koncertu pak bude pokřtěno i nové CD Muzikál expres 30, na kterém vyjdou nahrávky, které jsme v průběhu posledních let pro Muzikál expres pořídili. Vstupenky by už nyní či v nejbližších dnech měly být k dispozici v předprodeji Hudebního divadla Karlín, respektive na jeho webu hdk.cz.