Czech Cabaret Show láká diváky na spektakulární podívanou

Projekt Czech Cabaret Show přináší do našeho prostředí jedinečnou příležitost zažít v centru Prahy kabaretní podívanou, plnou slavných muzikálových, tanečních i akrobatických čísel.

Ambiciózní projekt Czech Cabaret Show se poprvé představil divákům již 16. prosince 2019 v prostorách prvorepublikového Theatre ROYAL. Od té doby však česká kulturní scéna fungovala v důsledku vládních opatření a uzavírání divadel pouze několik měsíců, dá se tak říci, že je tento zajímavý český počin stále novinkou.

Nápad realizovat v centru Prahy kabaretní show, po vzoru obdobných projektů fungujících po celém světě – jmenujme zejména slavný Moulin Rouge, se zrodil roku 2018 v hlavě herečky, zpěvačky a moderátorky Nikol Prokešové. Ta přišla s celkovým konceptem show, jíž je také sama režisérkou, scénografkou a zároveň autorkou návrhů kostýmů. Společně s Šárkou Šedivou, českou producentkou, režisérkou a dokumentaristkou, která se stará o produkci, tak vytvořily v Čechách ojedinělý projekt Czech Cabaret Show.

Czech Cabaret Show přináší představení, které stojí na pomezí kabaretu, vaudevillu, burlesky, divadla a cirkusu. Během večera show nabídne divákům velkolepá taneční a muzikálová čísla, pro něž choreografie vytvořila muzikálová herečka, zpěvačka a tanečnice Felicita Victoria Prokešová (Cikáni jdou do nebe, Čarodějka). Dále pak řadu artistických a akrobatických vystoupení, mezi nimiž nechybí ani vzdušná akrobacie, ohnivá show, vrhání nožů či hadí lidé. A co by to bylo za kabaret bez burleskní show, ve které se představí burleskní diva Linde von Schwärze. Diváci se samozřejmě mohou těšit – mimo jiné – na nejznámější melodie z muzikálů Cabaret, Chicago, Moulin Rouge, ale také na legendární „fosseovsky“ laděnou Sweet Charity. Zazní tak slavné muzikálové písně jako je Cabaret, Willkomen, All That Jazz, Cell Block Tango, El Tango De Roxanne a řada dalších. V rámci show se představí elitní performeři, cirkusoví umělci, artisté a akrobaté, tanečníci, půvabné showgirls a také řada muzikálových umělců – například Felicita Victoria Prokešová, Andrea Gabrišová (Fantom opery, Anything Goes), Eliška Machačová (Pomáda, Chicago), Vítězslava Karolová (Bratři), Kamila Kopčová (Čarodějka) a mnoho dalších.

Glamorovou atmosféru celé show umocňuje její vizuální stránka, bohatá výprava a zejména bezpočet luxusních stylových kostýmů. Celkový zážitek pak krásně dokresluje dobová atmosféra nádherného prostoru Theatre ROYAL. Celému týmu Czech Cabaret Show se tak podařilo přinést na tuzemskou scénu multižánrovou show, která v naší zemi nemá obdoby, a vyplnit tak jakousi mezeru na trhu v rámci tohoto typu projektů. Nabízí tak jedinečný večer plný lesku, krásy, řady stylových čísel a obdivuhodných performerů, kteří se navíc střídají, a tak si z každého večera stráveného v Theatre ROYAL můžete vždy odnést neopakovatelný zážitek.

Theatre ROYAL se v prostor kabaretu s programem Czech Cabaret Show promění dvakrát v měsíci vždy ve čtvrtek od 19:30 (vstup 18:30). Nejbližší termíny představení jsou 17. a 24. února, 10. a 24. března, 7. a 28. dubna a 12. a 26. května. Vstupenky jsou k zakoupení v sítích GoOut a Ticketportal.