Nový český muzikál Betlém hledá Superstar

Po úspěšné premiéře muzikálu Bratři uvede Divadlo Na Fidlovačce v tomto měsíci další autorský muzikál Betlém hledá Superstar.

V neděli 28. 11. proběhne premiéra nového českého muzikálu z pera Petra Veselého a Petra Ožany. Jedná se o rodinný „skorovánoční“ muzikál, v němž se snaží tvůrci s humorem a notnou dávkou nadsázky zpracovat známý příběh o cestě Marie a Josefa do Betléma. Ti jsou během svého putování doprovázeni Oslem, Lvem a Jednorožcem, kteří soutěží o to, kdo se na konci cesty stane „Superstar“ a vyhraje tak „boží“ soutěž. V režii Petra Veselého se v novém díle představí například Přemysl Pálek (Krysař, Horečka sobotní noci), Tereza Martinková (RENT!, Mladý Frankenstein), Vanda Chaloupková (Šakalí léta, Sugar – Někdo to rád horké), Ludmila Molínová (Cikáni jdou do nebe, Billy Elliot) či Ondřej Novák (Touha jménem Einodis, Jentl).

Veřejná generálka nového muzikálu Betlém hledá Superstar proběhne 26. listopadu od 10:30. Další reprízy jsou naplánovány na 5., 12., 14., 16. a 19. prosince vždy od 10:30 a na 5. prosince od 15:00. Vstupenky jsou v prodeji na pokladně či webových stránkách Divadla Na Fidlovačce. Představení trvá 90 minut a je doporučeno divákům od 6 let.

Ondřej Novák (Josef), Ludmila Molínová (Anděl), Vanda Chaloupková (Marie)

KOMPLETNÍ OBSAZENÍ

Lev – Přemysl Pálek
Jednorožec – Tereza Martinková
Osel – Martin Überall
Marie – Vanda Chaloupková
Josef – Ondřej Novák
Anděl – Ludmila Molínová
Angelgirl Marty – Martina Šťastná
Angelgirl Radoo – Radka Krninská
Angelgirl Ellie – Eliška Nezvalová

Vanda Chaloupková (Marie), Martin Überall (Osel), Ondřej Novák (Josef), Přemysl Pálek (Lev), Tereza Martinková (Jednorožec)

AUTORSKÝ A TVŮRČÍ TÝM

Hudba – Petr Ožana
Režie – Petr Veselý
Choreografie – Rostislav Šrom
Scéna – Jitka Fleislebr
Kostýmy – Jana Chamlarová
Hudební nastudování – Petr Ožana
Hudební aranžmá – Tanita Yanková